3 чудові кав ярні в Європі

3 чудові кав ярні в Європі

навколо кав ярні

Столичні кав ярні в кінцевому підсумку стали проблемою імамів, які розглядали їх як місця для політичних подій, а також споживання, що призвело до заборони між 1512 і 1524 роками. Тим не менш, ці заборони, безумовно, не могли бути фактично збережені через каву в кінцевому підсумку вкорінюється в повсякденній рутині, а також у суспільстві в усьому ісламському світі. Літописець Footrest Ібрагім Печеві записує у своїх роботах (1642-49) про відкриття першої кав’ярні в Стамбулі: У 17 столітті кава вперше в Європі була показана на відкритому повітрі у Footres Realm, а також у кав’ярнях. були фактично розроблені, швидко закінчившись тим, що стали помітними. Перші кав’ярні, про які йдеться, фактично з’явилися в 1632 році в Ліворно через єврейського продавця або навіть пізніше, в 1640 році, у Венеції. У 19-му та 20-му століттях у Європі кав’ярні насправді надзвичайно часто були місцем проведення конференцій як для авторів, так і для музикантів.

саме тому це насправді фантастична кав’ярня

1. STOR – ВАРШАВА, ПОЛЬЩА

STOR – це фактично кав’ярня для кави, в приміщенні без марнотратства та зі стилем. Оскільки порівнюють із сучасниками у Великому Лондоні, Стокгольмі та Берліні, нашій команді легко зрозуміти, чому. Досвідчені бариста готують кавові суміші або навіть фільтрують каву, сидячи серед лісу внутрішньої рослинності. У той час як наша команда протистояла шафі з тістечками разом із величезною проблемою, наша команда не буде критикувати вас, якщо ви запропонуєте серед сендвічів преміум-класу, власноруч приготовлений веганський суп чи навіть шматок торта.

Наша команда працює як крісло на відкритому повітрі, однак інтер’єрне крісло в STOR дає вам змогу оцінити кожен із безвідходних аспектів, які компанія фактично впровадила для #зменшення #повторного використання та #переробки. Ви відкриєте для себе екологічну упаковку для страв на винос, знижки на використання чашок для кави, що підлягають вторинній переробці, сталевих соломинок, світлодіодних лампочок, а також обмін їжею для прискіпливих. STOR фактично встановлює винятковий приклад щодо інших простих, але ефективних методів мінімізації нашого впливу вуглекислого газу, а також зміни суспільного мислення в напрямку щоденного марнотратства кав .

2. MINISTERSTWO KAWY – ВАРШАВА, ПОЛЬЩА

Незалежно від того, чи станете ви після цього ідеальною кавою, самотнім початковим фільтром чи навіть відновлюючою холодною сумішшю, виділіться прямо у варшавському Ministerstwo Kawy. Прирівнюючи до «Міністерства кави», Міністерство, безперечно, розуміє один або більше аспектів виробництва видатної чашки кави. У групі бариста працює кілька найкращих у Польщі. Захоплений скандинавським кавовим суспільством, основним постачальником кави в цьому кафе є компанія кав Great Coffee Roasters зі Швеції. Сканди-дизайн виглядає так само, як і зона кав’ярні, яка насправді є освітленою, а також вентильованою, а також функціонує люстрою, виготовленою з робочих настільних світильників. Виберіть одну з перших сортів кави для свого Aeropress або навіть Chemex, а також подайте її разом зі смачним шматком торта.

3. КРИВИЙ НОС ТА КАВОВІ ІСТОРІЇ – ВІЛЬНЮС, ЛИТВА

Uneven Nose & Coffee Tales — це не місце для тих, хто п’є каву з сумішшю еспресо. Саме для відданих, хардкорних ентузіастів кави варто додати цю кав’ярню, а також мікро-жаровню в чарти Google.com. Саме те, що ви знайдете в Uneven Nose, — це фактично список млявих методів кави, а також схвильований, захоплений власник Емануеліс. Цей район залишається серед наших улюблених за весь час, а також займає високі позиції в нашому індивідуальному списку найкращих кав’ярень Європи. Ви відкриєте для себе знайомі технології приготування кави, такі як Aeropress, а також Chemex, а також менш відомі Nerodrip і Siphon.

Зайшовши в цю кав’ярню, не поспішайте. Дозволь Емануелісу розкрити тобі свою особисту інновацію, брате. Не дивлячись на його роботу, наша команда зрозуміла, що він стане поєднанням між V60, що використовує фільтр із марлевого матеріалу. Пошук нерівного носа, а також конференція. Емануеліс залишається акцентом у нашій подорожі в кемпері до Європи 2018 року, тому, якщо ви їдете до Вільнюса, зробіть собі послугу, а також відвідайте цей район. Ми хотіли б залишити цю кав’ярню нашою маленькою хитрістю, однак у нашої команди є відчуття травного тракту, яке Uneven Nose & кав Tales, безумовно, швидко включить у численні нотатки про «найкращу кав’ярню в Європі».