американські смачні страви

американські смачні страви

про посуд

У даній екосистемі їжа утворює мережу взаємопов’язаних ланцюгів з первинними продуцентами внизу і хижаками на вершинах у верхній частині. Інші аспекти мережі включають детровори (які споживають детрит) і декомпозитори (які розщеплюють мертві організми). До первинних продуцентів належать водорості, рослини, бактерії та протисти, які отримують енергію від сонячного світла. Основними споживачами є травоїдні тварини, які споживають штани, а вторинними споживачами є м’ясоїдні тварини, які споживають цих травоїдних тварин.

Деякі організми, включаючи більшість ссавців і птахів, харчуються як тваринами, так і рослинами, і вони вважаються всеїдними. Ланцюжок закінчується вершинними хижаками, тваринами, які не мають відомих хижаків у своїй екосистемі. Людей часто вважають хижаками верхівки. Їжу для людей можна класифікувати різними способами, або за пов’язаним вмістом, або за способом обробки їжі. Кількість і склад харчових груп може бути різним. Більшість систем включають чотири основні групи, які описують їх походження та відносну поживну функцію: овочі та фрукти, злаки та хліб, молочні продукти та м’ясо.

1. ДЖАМБАЛАЯ

Яскравий двоюрідний брат іспанської паельї, джамбалайя, буває червоного (креольська, з помідорами) і коричневого (каджун, без). Приготована з м’яса, овочів (трійця селери, перцю та цибулі) та рису, фірмова страва Луїзіани може запам’ятатися найбільше, якщо приготувати її з креветками та ковбасою андуй страви.

2. БІСКВІТ «Н» ПІДЛИВА

Печиво традиційно готують з вершкового масла або сала і маслюки; молочна (або «пилорамна» чи сільська) підлива з м’ясними краплями та (зазвичай) шматочками хорошої свіжої свинячої ковбаси та чорного перцю. Дешева й вимагаючи лише широкодоступних інгредієнтів, їжа з печивом та підливою була ситним способом для рабів і дольників, щоб пережити важкий день на полях. «Південний спосіб із підливами народився з нестатків. Коли люди бідні, вони вимушуються. А це означає, що люди готують підливу», — говорить Кулінарна книга The Southern Foodways Alliance Community. Душа, можна сказати, душевна їжа страви.

3. Смітфілдська шинка

«Шинка, історія та гостинність». Це девіз Смітфілда, штат Вірджинія, шинки Смітфілд Смітфілд, штат Вірджинія. Зауважте, що «шинка» постає перед історією, яка дійсно говорить про щось, враховуючи, що цей хутір з населенням 8100 людей був вперше колонізований у 1634 році. Смітфілд, епіцентр вилікування та виробництва величезної кількості свиней, має назву «Світова столиця шинки»: багато шинки називається Вірджинія, але є лише один Смітфілд, як визначено законом 1926 року, який говорить, що він повинен бути обробляється в межах міста страви.

4. КУРЯЧИЙ СТЕЙК

Задоволення провини, якщо воно коли-небудь було, смажений стейк з курки народився, щоб поєднуватися з класичними американськими стравами, такими як картопляне пюре та чорноокий горошок. Кусочка розм’якшеного стейка, панірованого в приправленому борошні і обсмаженого на сковороді, схожа на шніцель Weiner, привезений до Техасу австрійськими та німецькими іммігрантами, які адаптували свій рецепт телятини, щоб використовувати щедру яловичину, знайдену в Техасі.


5. ДИКИЙ АЛЯСЬКИЙ ЛОСОСЬ

На відміну від атлантичного лосося, який на 99,8% вирощений на фермах, лосось на Алясці є диким, а це означає, що риба живе вільно і їсть чисту – тим краще глазурувати діжонською гірчицею або справжнім кленовим сиропом. Сезон лосося на Алясці збігається з їх поверненням до нерестових потоків (керуючись дивовижним нюхом до того місця, де вони народилися). Не хвилюйтеся: перед сезоном риболовлі державні біологи перевіряють, щоб багато лосося вже пройшло вгору за течією, щоб відкласти яйця.